Novinky

Hospoda U Rebela Hodonín

ExARGEMA ve Zlíně

Pro upřesnění: Nová sestava= Borovička, Fojtík, Hulata, Medo, Ryba

CITELLUS METAL ROCK FEST Sobůlky 14.5.2016 od 17:00 24.2.2016

Sobůlkyc

Natáčení klipu

Prohlášení Ex členů! 29.11.2015

To, co jsme někteří z nás tušili již delší dobu, se včerejším dnem 28.11.2015 stalo skutečností. Po dohodě s pány Slávkem Borovičkou a Karlem Holomáčem jsme (my níže podepsaní) ukončili činnost v tomto sdružení.

Dle jejich vyjádření jsme do kapely nepřinášeli ty správné orgány (tuším, že bylo zmíněno jakési srdíčko) a tudíž vy fanoušci a pořadatelé jste nám nemohli věřit naše výkony a neměli jste tedy zájem na takovou sestavu se chodit ani podívat. To bylo údajně důvodem, proč o tuto kapelu nemá nikdo zájem. Tudíž se před časem dohodli celou sestavu obměnit za ty správné hudebníky. V této sestavě již zkouší delší dobu, takže se máte určitě v brzké době na co těšit.

Omlouváme se tedy Vám všem pravým fanouškům, že jsme naší přítomností bránili v dalším rozletu této kapely. Můžu Vás ale za všechny nás "Ex" ujistit, že jsme pro Vás hráli rádi a ze všech našich sil, kterých jsme byli schopni. Všem těm, kterým naše přítomnost až tak nevadila (ale i tomu zbytku :-), bychom chtěli moc poděkovat za spoustu skvělých zážitků, které jsme s Váma prožili.

Přesto všechno přejeme této kapele, aby se i nadále dařilo a Vám všem fanouškům spoustu kvalitní muziky - tentokrát s těmi pravými srdcaři.

Na těchto stránkách zřejmě zanedlouho naleznete nový obsah s novým webmasterem. Po nějakou dobu nechávám funkční diskuzi a poté práce na tomto webu ukončím. Poněvadž s muzikou nikdo z nás nekončí, můžete se s námi potkávat na jiných akcích (s většinou určitě v kapele Second End).

Za již bývalé členy:

Radek, Broněk, Roman a Igor.

Nové videa. 2.6.2015

Pro všechny, kteří neměli možnost nás vidět na živo v Sobůlkách, jsme zveřejnili několik videí z této akce.

Podívat se můžete přímo na youtube nebo na našem webu.

Recenze CD. 15.2.2015

Vyšla další recenze našeho CD.

Přečíst si ji můžete zde nebo i na našem webu.

Nové demo 2015!!! 15.2.2015

Jelikož v přípravě našeho klipu nastaly nečekané, nepředvídatelné okolnosti, rozhodli jsme se zveřejnit celý natočený audio materiál.

JIž nyní si můžete poslechnout dva nové songy a jeden starší kus v našem zde.

Sobůlky 2015 15.2.2015

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník festivalu Citellus Metal Rock Fest, který se bude konat 16.5.2015 v Sobůlkách.

Plakat Sobůlky 2015

Spolu s námi zde budou vystupovat: Titanic, Abi Gail, Eagleheart a Konspirace. Doufám, že se tam všichni potkáme.

ExArgema na živo. 10.12.2014

Jako vánoční překvapení pro Vás máme naše poslední letošní vystoupení se skupinami Turbo a Natural. Koncert se koná 26.12.2014 ve sportovní hale v Hluku. Těšíme se na Vás.

Plakat Hluk

Studiová nahrávka je již hotová a rešíme klip. Jak bude něco nového, dáme vědět.

Studio III. 9.10.2014

Přestože z důvodů časového vytížení některých členů nám chybí nahrát některé vokály, tak z nahrávkou směřujeme do finiše. Mix tří skladeb je připravený pro dokončení a závěrečný mastering. V nejbližší době tedy budeme dohrávat poslední vokály a pak už jdeme do finále.

Studio II. 12.8.2014

Období dovolených jsme opět využili k další práci pve studiu. Minulý týden jsme dokončili hlavní vokál a přes víkend jsme pokračovali s basou a sólama. Na další nahrávání bychom měli dodělat vokály a poslední dohrávky a pak už se pustíme do míchání. Zatím jde vše podle plánu a máte se na co těšit!!!

ExArgema opět ve studiu. 22.7.2014

Možná by se mohlo zdát, že činnost naší kapely trochu upadla, ale opak je pravdou. Konečně jsme se pustili do přípravy na natočení našeho prvního oficiálního klipu. Domluvili jsme se na nahrání několika skladeb, ze kterých pak vybereme jednu pro klip. První část jsme absolvovali tento víkend. Máme natočené bicí a většinu kytar. V nejbližší době budeme pokračovat s basou, sólama a zpěvem. Jak bude znít kapela v novém sestavě a v novém kabátu budete mít možnost poslechnout po dokončení. Teď už samozřejmě domlouváme režizéra a další věci k natočení klipu. Nejpozději do konce roku bychom chtěli mít vše hotové.

Igor ve studiu

Další novinkou je posílení managementu (detaily dodáme později). Těšíme se na Vás do Veselí n. Mor. a na další akce.

Omluva. 11.7.2014

Tak bohužel ani s náhradním bubeníkem to nevyšlo a musíme tedy všechny informovat, že letošní Cibulafest dle posledních informací bude bez naší účasti. Tak snad někdy příště.

Live! 7.7.2014

Pro všechny fanoušky tady máme další termíny hraní. Ikdyž to vypadalo, že vystoupení na letošním Cibulafestu budeme muset z důvodu časového vytížení bubeníka Igora zrušit, podařilo se nám na poslední chvíli sehnat bubeníka, který to s náma odehraje. Přestože je to opravdu šibeniční termín, tak uděláme vše, abychom vše stihli se ctí. A týden na to už v klasické sestavě se můžete přijít na nás podívat do Veselí nad Moravou, kde vystoupíme spolu se skupinou Ferrum. Navíc chystáme některé zajímavé novinky, ale o tom až příště. Těšíme se na Vás!!!

Videa. 30.5.2014

Pro ty co nebyli přítomni, jsme na youtube.com i zde na webu přidali dvě videa ze Sobůlek. Máte taky možnost hlasovat v nové anketě.

Vyhodnocení ankety. 27.5.2014

Moc děkujeme Všem za účast v anketě o repertoáru. Z celkého počtu hlasujících 212, bylo pro skladby ze staršího období 143 a pro úplně nové skladby 69. Také i díky této anketě už teď můžeme slíbit, že právě vybíráme další várku starých věcí pro živé hraní. Určitě ale pokračujeme i v tvorbě nových věcí, takže se určitě máte na co těšit.

Citellus Metal Rock Fest. 20.5.2014

První koncert v Sobůlkách máme za sebou. Děkujeme Všem za úžasnou atmosféru, pořadatelům za pozvání. Těšíme se na další setkání. Pro zájemce fotky z tohoto vystoupení najdete v naší galerii. Děkujeme také Pavlovi Hulatovi za spoluúčast!

Sobulky 2014

Letošní premiéra. 9.3.2014

Letošní sezónu v nové pozměněné sestavě zahajujeme 17.5.2014 na festivalu v Sobůlkách.
Všichni se už moc těšíme. Přesto, že jsme pořád v procesu pilovaní repertoáru, můžeme slíbit i nějaké to překvapení.

plakat Sobulky

Novinky ze stáje. 18.2.2014

Pokud se Vám zdá, že se toho moc neděje, tak opak je pravdou. Vy co znáte naši muziku, tak určitě tušíte, kolik práce a kytarivých partů čekalo a čeká na Romana, co se musí nejen naučit, ale i jak se říká "dostal pod kůži". To chvilku trvá, ale vše zatím probíhá v pohodě a dle plánu. Zkoušíme teď mnohem častěji a prozatím jsme se přesunuli na zkoušení do hodonínského studia Paradox. Na první letošní hraní (které už se rýsuje) budeme určitě připravení a určitě dojde i na nějaké to překvapení.
Hlavní prioritu má za této situace samozřejmě sehrání stálého repertoáru, ale ani na nový nezapomínáme. Pro další období jmse se dohodli na spolupráci s novým textařem, kterým se stal Kamil Polášek.
Tak to jen tak ve zkratce, co se děje a ještě vydržte a už se na Vás moc těšíme.

ExArgema na zkousce

Opět v plné sestavě - 16.1.2014

Oznamujeme všem příznivcům, fanouškům a známým, že na volný post kytaristy v naší grupě byl vybrán Roman Švantner. Stejně jako Radek Miklica působí i v kapele Second End. Teď nás bude čekat opět těžká práce na secvičení repertoáru, ale doufáme, že se co nejdříve opět objevíme na nějaké akci.
Podrobnosti zveřejníme postupně.

Hledá se kytarista - 25.11.2013

S lítostí oznamujeme, že po úrazu ruky se Pavel Hulata musí vzdát další aktivní hudební činnosti a tudíž jsme bez jednoho kytaristy. Pavlovi přejeme brzké uzdravení a mnoho dalších úspěchů v jeho životě. Velké díky za vše, co pro ExArgemu udělal. Pavle díky a drž se.
Tímto také vyhlašujeme konkurz na pozici druhého kytaristu v naší kapele. V ideálním případě i doprovodného vokalistu a skladatele. Pokud máte někdo zájem, tak se nám ozvěte!!!

Výsledky ankety - 23.10.2013

Děkujeme všem, kteří se účastnili naší ankety o textový obsah příštího CD. Z celkového počtu 62 hlasujících bylo 42 pro tématický obsah CD a 20 pro obecné texty. Děkujeme za názor a těšíme se na další Vaše vyjádření v nových anketách i jinde.

ExArgema na Bandzone.cz - 29.9.2013

Založili jsme nový účet na asi nejznámějším databázovém serveru českých kapel - Bandzone. Od teď nás můžete sledovat i tam.

Výzva - 19.9.2013

Pokud máte básnické a jiné podobné vlohy a máte chuť se přidat do našeho týmu neváhejte a ozvěte se! Sháníme textaře pro naši novou tvorbu. Jestli máte zájem nebo víte o někom, kdo měl chuť to zkusit, můžete se se svými textařskými pokusy nebo pro více informací ozvat na adrese: radekmiklica@exargema.cz. Těšíme se na spolupráci.

Nový web - 14.9.2013

Vítejte na nové podobě našeho webu. Na základě změny webmastera a jiných okolností, mimo jiné i Vašich připomínek, byla vypracována nová struktura našich stránek. Budeme rádi i za Vaše další podněty, jak vylepšit naše stránky a budeme se těšit na Vaši návštěvu nejen zde na tomto webu!

web vzhled

Zpět do sekce "O nás"